ZVEZA DRUŠTEV IN KLUBOV MORiS

JAVNO DELOVANJE TER FINANČNA KONSTRUKCIJA ZVEZE

Javno in transparentno delovanje Zveze MORiS je zagotovljeno:

• z javnim delovanjem organov zveze;
  • s pravico vpogleda v zapisnike zveze;
  • s sredstvi javnega obveščanja.

Zveza seznanja širšo javnost tudi z organiziranjem novinarskih konferenc, izjavami za tisk in tematskimi okroglimi mizami. Za posredovanje točnih informacij o delovanju zveze je odgovoren predsednik Zveze MORiS ter osebe pooblaščene z njegove strani.

JAVNO DELOVANJE TER FINANČNA KONSTRUKCIJA ZVEZE

Javno in transparentno delovanje Zveze MORiS je zagotovljeno:

• z javnim delovanjem organov zveze;
  • s pravico vpogleda v zapisnike zveze;
  • s sredstvi javnega obveščanja.

SSVK

STRELSKA SEKCIJA VEČJEGA KALIBRA

V SSVK izvajamo strelske lige Zveze MORiS v treh disciplinah PPR1000, PP25 in 3GUN.

Ob tem še izvajamo trenaže na dolgi razdaljah in treninge za strelce, ki se ne udeležujejo naših tekmovanj. Kajti udeležba na vseh naših strelskih aktivnostih je pogoj, da članice in člani strelskih klubov in društev včlanjenih v našo organizacijo lahko pridobivajo potrdila za izdajo orožne listine v skladu s prvo, drugo in tretjo alinejo 17. a člena Zakona o orožju (ZOro-1C).