2. seja predsedstva Zveze MORiS v letu 2017

V ponedeljek, 27. 2. 2017, je v prostorih Zveze MORiS potekala 2. seja predsedstva v letu 2017. V uvodnem nagovoru je vršilec dolžnosti predsednika Zveze g. Peter Vaš med zbranimi posebej pozdravil dva nova predsednika članic: g. Toneta Krkoviča, novega predsednika Društva MORiS Kočevska Reka, in g. Filipa Sporčiča, novega predsednika KUD Pevske skupine Prijatelji. Ob tej priložnosti je g. Peter Vaš g. Tonetu Krkoviču podelil dva spominska znaka »Tajna skladišča« in »Štabi 1991«, saj je bil g. Krkovič ob slovesni podelitvi znakov februarja 2013 odsoten.

Člani predsedstva so se na seji dogovorili o podrobnostih prihajajoče redne letne skupščine Zveze MORiS, na kateri bodo med drugim potekale tudi volitve v organe Zveze, in se dogovorili o sprotnih zadevah. Prav tako so si prvič uradno ogledali nove delovne prostore Zveze MORiS, ki se nahajajo v zgradbi WTC na Dunajski cesti v Ljubljani.

2. seja predsedstva-1
2. seja predsedstva-2