1. IPSC pokalno temovanje

Pozdravljeni,

pod okriljem Slovenske zveze za praktično strelstvo, Zveze društev in klubov Moris in Policijskega Veteranskega društva Sever za Primorsko in Notranjsko smo tokrat člani SD Strelec-Bizovik dne 21. 5. 2016 na strelišču Černotiči pri Črnem Kalu organizirali in izvedli 1. IPSC pokalno temovanje.
Čeprav so se splošne priprave pričele nekaj mesec pred tekmo, pa so se aktivne priprave začele v torek in so trajale vse do petka, ko se je pričelo predtekmovanje. Sobotni tekmovalni dan je bil izredno vroč, kar pa sodelujočih članov ni oviralo, da smo tekmo izpeljali. Tekmovanja se je udeležilo 137 tekmovalcev, odzivi glede organizacije po tekmi pa so bili pozitivni. Posprava streliščne opreme se je nadaljevala pozno v sobotno popoldne in v nedeljo preko celega dne.

Za požrtvovalno delo, ki so ga izkazali z udeležbo ali z donacijo materiala, strojev in vozil se zahvaljujemo:

Vsem sodelujočim se ponovno zahvaljujemo za odlično opravljeno delo in trud, ki ste ga vložili v priprave in izvedbo tekmovanja. Posebna zahvala gre g. Vladotu, ki nam je preko Policijskega Veteranskega društva Sever za Primorsko in Notranjsko odobrilo uporabo strelišča Černotiči in SD 1991 za pomoč v moštvu.

Nekaj slikovnih utrinkov s tekmovanja pošiljamo v prilogi.

Strelski pozdrav !
IO SD Strelec-Bizovik

Fotografije, prikazane nekaj utrinkov iz odlično izvedenega tekmovanja.
PRVA-IPSC-TEKMA-ČERNOTIČI-21MAJ16-2

PRVA-IPSC-TEKMA-ČERNOTIČI-21MAJ16-5